Универзитет “Џон Незбит” и Позориште лутака “Пинокио” позивају све заинтересоване да искористе посебну погодност за студенте нашег Универзитета и по цени од 400 динара купе карте за две представе овог позоришта – “Изуј се”, која је на репертоару у недељу, 11. децембра у 20 часова, и “Живели су срећно” у суботу, 17. децембра у исто време.
Позориште “Пинокио”, познато по извођењу представа за најмлађе, однедавно је почело са приказивањем представа за зрелију публику, те користимо прилику да вас позовемо да и ви уживате у новим поставкама овог луткарског театра.
Карте за представе се преузимају на благајни позоришта, уочи почетка представе. Приликом преузимања, неопходно је да студенти напомену да долазе са Универзитета Џон Незбит.